Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 46 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Moto Guzzi Norge on moottoripyörä, joka tarjoaa ajomukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen tarpeisiin. Tämä vähän ajettu pyörä on varustettu kaksiosaisella satulalla ja matkustajan kahvoilla, mikä tekee siitä mukavan myös pidemmille matkoille. ABS-jarrut ja kaksilevyiset etujarrut nelimäntäisillä satuloilla tuovat lisäturvaa ajamiseen. Lämmitettävät kahvat tekevät ajamisesta miellyttävää viileämmilläkin kesäilloilla. Jos tämä Moto Guzzi Norge voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RZ-37 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 18.7.2018 |
| Ajomäärä | 59000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | HUI V 240 |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Norge |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A, rajoitettavissa A2:een |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Helibar risers ohjaustankon korotus, jolla ajoasennon saadaan mukavammaksi ja GTL mallin suoja/tuulenohjain
- Pyörään on jälkiasennettu (Motoitaliassa), Agostinin äänenvaimennin ja RapidBike ruiskunohjaus.
- Suomipyörä
- Ajotietonäyttö
- Yksipuoleinen takahaarukka (single-sided swingarm)
- Kaksilevyiset etujarrut + nelimäntäiset satulat
- Takaiskari säädettävissä (preload + rebound)
- Säädettävä etuhaarukka (esijännitys)
- Mukava kaksiosainen satula + matkustajan kahvat
- Kovapintaiset sivulaukut
- Kardaaniveto (CARC)
- Lämmitettävätkahvat
- ABS-jarrut (etu + taka)
- Sähkökäynnistys
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.7.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.7.2006 |
| Kuutiotilavuus | 1151 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 68 kw / 92 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 478 kg |
| Omapaino | 261 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale